З Днем народження Червона Поляна !

Дата: 22.10.2019 10:50

18 жовтня 2019 року у селі Червона Поляна, за підтримки голови Чаплинської селищної ради Фаустова О.Г., відбулося святкове дійство – День народженння села.

Як кожна господиня перед святом намагається причепуритися, так і в селі до свята готувалися заздалегідь, старенький будинок культури розцвів! Гарно розфарбовані колони силами небайдужої молоді (Віка Гнатюк, Катя Павленко, Галина Козіна) – мальви, коровай, український орнамент радували гостей та дарували святковий настрій.

На вході до будинку культури усі бажаючі могли переглянути експозицію «Минуле та сьогодення села Червона Поляна», яку підготувала сільський бібліотекар Пальона О.І.

У фойє усіх присутніх зустрічав пасічник (Дмитро Новицький) у традиційній українській господі, частуючи бажаючих медом та традиційними українськими напоями.

Екскурсія продовжувалася переглядом виставки майстринь села. Чого там тільки не було! Вишивка бісером, плетіння гачком, квілінг.

Гарно прикрашена зала чекала гостей на святковий концерт.
Ведучими концертної програми були Крайнюков Юрій та Оленич Валентина.

Сподобався глядачам виступ ансамблю «Мрія» з піснею «Україна – вишиванка». Гарно співав та танцював дитячий колектив «Барвінок».

Зі словами привітання до всіх присутніх звернулися заступник голови Чаплинської селищної ради Яшний О.М. та в.о. старости села Оверчук О.Т., які побажали селянам усього самого найкращого та подальшого процвітання села.

Довго аплодували селяни Вікі Войтюк за пісню «Мої сни».
Сподобалася глядачам пісенька «Киця-кицюня» у виконанні наймолодших учасниць свята Козіної Маргарити та Чулкової Діани.

Гарно співали вчителі Червонополянської філії ОЗ НВК «Чаплинська школа гімназія» («Над землею тумани»).
Порадував усіх присутніх дитячий садочок «Сонечко» піснею «Це край де я родилась і живу».

Але це ще не все! На присутніх чекав справжній сюрприз – виступ комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно - мистецький Центр»!.
Веселі пісні, запальні танці дарували святковий настрій та створювали атмосферу веселощів.

Глядачі довго аплодували з криками «Браво!» та не відпускали артистів зі сцени.

Закінчилося свято святковим фейєрверком та дискотекою, на якій мали змогу відпочити усі бажаючі.

Висловлюю щиру вдячність голові Чаплинської селищної ради Фаустову О.Г., депутату Чаплинської селищної ради Кардаш С.С. та завідуючій Червонополянської філії ОЗ НВК «Чаплинська школа - гімназія» Гладарьовій Ж.О. за допомогу та підтримку у проведенні свята.

Червонополянського СБК

Тетяна Довбня