У Кучерявоволодимирівці відсвяткували 98-у річницю з Дня заснування села

Дата: 15.10.2019 16:27

12 жовтня 2019 року у Кучерявоволодимирівці відзначали    98-у річницю з Дня заснування села.

Жителі  села  та гості  завітали  до  сільського  Будинку  культури, де  на  них  чекали  місцеві  учасники  художньої  самодіяльності  та  запрошені  гості  із  міста  Херсона.

Свято  відкрила директор  сільського  Будинку  культури  Курганська Валентина Борисівна, яка  привітала  всіх  зі  святом, побажала  міцного  здоровя  миру  та  злагоди. З  привітальними  словами  та  побажаннями  до  присутніх  звернулися  в.о.старости  села  Соболь Ю.С.

Жителів та  гостей  села привітав  Чаплинський селищний  голова  Фаустов Олексій Георгійович.

Старожилам, людям  які  прожили  у  сімейній  парі  більше 50  років, молодим  сімейним  парам, наймолодшому  жителю  села  та  багатодітній  родині  були  вручені  цінні  подарунки.

У  виконанні  дуету  у  складі  Салабуди  Дениса та  Недової  Катерини  прозвучала  пісня  «Там де  ти є ».   Заслужений  артист  України  Ігор  Малінський  привітав глядачів з 98-ю  річницею  з  Дня  народження  нашого  села та виконана чудові пісні «Чорнобривці»,  «Моє  село», «Наталі». Святкову  програму продовжив  молодий виконавець сучасних  пісень  Влад  Гаро.

З дітками проводились  різноманітні  ігри  та  конкурси. У  фойе  була  розташована  виставка  митців художньо-прикладного  мистецтва.

Біля  Будинку  культури  розташувався  буфет, де  жителі  села  та гості  могли  причаститись  чашечкою  кави  та  поласувати шматочок  шашлика.

Свято  закінчилось  святковою  дискотекою.