Чоловічий гурт «Чаплинські мотиви» підкорив  «Каховський вернісаж»

Дата: 17.09.2019 14:59

14 вересня 2019 року в мальовничому місті Каховка відбувся IX районний фестиваль народної творчості «Каховський вернісаж».

Фестиваль проводиться  щороку і набирає неабияких обертів, вражає своєю масштабністю і різноманітністю. На святі була представлена виставка народних умільців, а також  відбувся великий концерт В концерті приймали участь самодіяльні вокальні колективи, хореографічні колективи та солісти.

Вже другий рік поспіль, за підтримки голови Чаплинської селищної ради Олексія Георгійовича Фаустова, гурт «Чаплинські мотиви» комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький Центр» під керівництвом Анатолія Павлюка приймає участь у фестивалі як гість. Хлопці залюбки виступають на Каховський сцені, яка приваблює якісним звуком та освітленням. В цьому році учасники виконали дві пісні: «Чарівниця» та  «Обниму и поцелую», продемонструвавши глядачу свої вокальні здібності та  запалили жіночі серця.

Я дуже вдячний хлопцям за кропітку працю та наполегливість. Велика вдячність організаторам фестивалю за  запрошення та теплий прийом. Окрема подяка за підтримку начальнику відділу культури Божко Тетяні Василівні та директору КМЦ Спільному Дмитру Сергійовичу.

Бажаю хлопцям з гурту «Чаплинські мотиви» міцного здоров’я, терпіння та вдячного глядача.

Керівник гурту «Чаплинські мотиви»                                                                                       Анатолій Павлюк