I квартал 2019року

Дата: 08.04.2019 14:42
Кількість переглядів: 726

АНАЛІЗ РОБОТИ

зі зверненнями громадян по Чаплинській селищній раді

за І квартал 2019 рік

 

         Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», актів Президента України стосовно роботи з пропозиціями, заявами та скаргами громадян, Чаплинською селищною радою проводиться робота щодо поліпшення ґрунтовного та всебічного розгляду питань, які порушуються громадянами у своїх зверненнях.

         Обов’язки по роботі зі зверненнями громадян у Чаплинській селищній раді покладені на фахівця по роботі зі зверненнями громадян.

Протягом І кварталу 2019 року до Чаплинської селищної ради надійшло 9 звернень громадян.

         На особистому прийомі прийнято 3 особи, надійшло поштою                        0 звернень.

         Голова, заступники селищного голови в повсякденній роботі чітко дотримуються графіків прийому громадян, які затверджені розпорядженням голови від 07 листопада 2018 року  № 192/Р «Про організацію проведення особистого прийому громадян посадовими особами селищної ради». Селищний голова – перший вівторок та третя субота   з 08.00 до 17.00; секретар селищної ради – понеділок, вівторок – 8.00 до 12.00; заступник селищного голови з гуманітарних питань – понеділок, середа                                   з 08.00 до 17.00; заступник селищного голови з виконавчої роботи – четвер, п’ятниця з 08.00 до 17.00.

         Із загальної кількості звернень, що надійшли до селищної ради, основна частина складає питання аграрної політики та земельних відносин            – 5; комунального господарства – 1; надання житла особам, які не перебувають на обліку – 1; підвіз дітей до навчального закладу – 1; забезпечення громадян технічними засобами реабілітації – 1 та інші.

         Станом на 01 квітня 2019 року по заявах громадян  здійснюється виїзд за місцем проживання особи або здійснення заходу, проводяться обстеження, при необхідності складаються акти обстеження, надається консультація громадянам, проводяться бесіди, попереджувальна та роз’яснювальна робота.

         Виконком Чаплинської селищної ради постійно працює над удосконаленням форм і методів роботи із зверненнями громадян. В цілях правильної організації роботи, що сприяє оперативному вирішенню питань та вивченню громадської думки в Чаплинській селищній раді розпорядженням голови 07 листопада 2018 року  № 192/Р запроваджено “Пряму телефонну лінію” по телефону 2-15-41 кожну останню п’ятницю місяця з 8.00 до 12.00 години. Протягом 1 кварталу 2019 року звернення на «Пряму телефонну лінію» не надходили.

В селищній раді  здійснюється прийом звернень громадян через          Web - портал, де мешканці  мають можливість у зручний для них час залишити своє електронне звернення, в розділі «Контакти» та «Посадові особи». Протягом І кварталу 2019 року електронних звернень – не надходило.

Інформаційний стенд розташований на І  поверсі селищної ради, на якому розміщено нормативно-правові документи (підтримуються в актуальному стані), щодо конституційних прав громадян на звернення.

                  Всі заяви, скарги, пропозиції громадян, які не потребують фінансового забезпечення, вирішуються своєчасно.

          Селищною радою здійснюється постійний контроль  за дотриманням чинного законодавства при розгляді звернень громадян, в тому числі за забезпеченням своєчасного і якісного розгляду звернень та наданням письмових відповідей заявникам у встановлені терміни.

Підсумки роботи зі зверненнями громадян за 1 квартал 2019 року публікуються на офіційному Web – сайті селищної ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора