АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Чаплинської селищної ради Херсонської області «Про порядок оренди майна комунальної власності Чаплинської селищної ради»

Дата: 04.03.2019 15:30

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Чаплинської селищної ради Херсонськоїї області «Про порядок оренди майна комунальної власності Чаплинської селищної ради» підготовлено згідно з вимогами Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 р. №308 (із змінами).

Нормативно-правовою базою при передачі в оренду комунального майна є Закон України “Про оренду державного та комунального майна” та постанова КМУ від 04.10.1995р. № 786 «Про  Методику  розрахунку  орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу».

переглянути