У комунальному закладі Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» відбулось родинне свято

Дата: 04.03.2019 13:26

26 лютого 2019 року комунальний заклад Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» зібрав у своїх стінах палких шанувальників вокальної музики. Цього дня відбувся відкритий академічний концерт - відповідальна подія для учнів вокально – хорового відділу, їх батьків та викладачів. Цей концерт проходив під назвою «Родинне свято», на ньому звучали пісні про дідусів і бабусь, тат і мам.

Наймолодші учениці нашого відділу: Попова П., Кулик К., Запускалова А. заспівали зворушливу пісеньку про весняну  квіточку. Учениці Плешинець І.А. (Бубутейшвілі Є., Хижняк А., Гмиря А., Козуб Б., Байбуза Д., Харченко А.) подарували пісню дідусям, бабусям, і любим татусям. Учениці Гладушко А.В. (Гладушко В., Мельник Є., Колісніченко К., Бутенко М., Іващенко П., Денисенко М.) подарували пісні для мам.

Скрічевська Є.О. підготувала вокальний ансамбль «Співаночка», а також Слободяник А., Слободяник А., Коваль А., Полозенко С., Гмирю В., Копаненко С., Дмитерко С., Ніколенко С., Добрякову А. Шумельчук Л.В. підготувала Бартків П.

Завершив концерт квартет у складі: Мальченко А., Мельник В., Яшна П., Шимитило К. (викладач Гладушко А.В.).

Не обійшлося без музичного привітання і від викладачів вокально – хорового відділу - прозвучало тріо у складі: Плешинець І.А., Гладушко А.В., Скрічевська Є.О., концертмейстер - Козачок І.А.

Діти виступали сольно та малими вокальними групами (дуети, тріо, квартети).

Звертаючись до учнів школи та їх батьків завідуюча вокально – хоровим відділом Плешинець І.А. зазначила: діти відділу – талановиті артисти, яскраві особистості. Без перебільшення цей відкритий академічний концерт можна назвати «сузір’ям юних Чаплинських талантів». На завершення заходу вона подякувала усім його учасникам та побажала дітям творчих перемог, здійснення мрій і щасливої долі.