Дата: 28.02.2019 17:33

«Чаплинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади начальника відділу –адміністратора центру надання адміністративних послуг Чаплинської селищної ради.

Вимоги: громадянство України, повна вища освіта за спеціальністю «правознавство» за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3-х  років, або  стаж  роботи  за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4-х років, володіння державною мовою, вміння працювати на персональному комп’ютері в режимі досвідченого користувача.

Документи на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення в газеті «Голос Таврії» ( 28.02.2019).