Спортсмени Чаплинки прийняли участь у Всеукраїнських іграх з вільної боротьби

Дата: 26.02.2019 10:44

З 16 по 19 лютого 2019 року в місті Києві на легкоатлетичному манежі Олімпійського коледжу імені І. Піддубного відбулися Всеукраїнські ігри з єдиноборств серед школярів «Combat Games» 2018-2019 років з вільної боротьби серед юнаків та дівчат.

Змагання проведено Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Українською Асоціацією спортивної боротьби з метою подальшого розвитку виду спорту і його популяризації в державі, підвищення рівня майстерності спортсменів, відбору сильніших борців для участі у Фіналі Ігор.

Завдяки підтримки Чаплинського селищного голови Олексія Фаустова,   Чаплинську громаду на Всеукраїнських іграх представляли три юних спортсмена під керівництвом керівника гуртка з вільної боротьби  комунального закладу Чаплинської селищної ради  «Чаплинський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки» Мукумша Алірізаєва.

Відрадно зазначити, що наші спортсмени, провівши сім, шість та п’ять бійцівських зустрічей відповідно, зайняли наступні місця:

- Ящик Аліна (вагова категорія 42 кг) – ІV;

- Кібаров Джаміль (вагова категорія 44 кг) – ІV;

- Калатуха Валерія (вагова категорія 65 кг) – V.

Трішечки не вистачило сил борцям до призових сходинок, але вони отримали надзвичайний симбіоз гарних емоцій та спорту.

Вітаємо учасників Всеукраїнських змагань! Бажаємо подальших спортивних перемог. Ми вами пишаємося!

А. Фільшина,

методист комунального закладу