Учні комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» стали призерами Відкритого конкурсу  молодих виконавців «Каховка запрошує»

Дата: 21.02.2019 09:51

Згідно наказу Департаменту культури, туризму та курортів Херсонської ОДА від 08.11.2018  р.  № 190, плану роботи Обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв на 2018-2019 навчальний рік, 14-17 лютого 2019 року на базі школи мистецтв м. Каховка відбувся VІІІ Відкритий конкурс молодих виконавців «Каховка запрошує», у якому конкурсну програму в 7 номінаціях: «Фортепіано», «Струнно-смичкові інструменти», «Вокал», «Народні інструменти», «Духові інструменти», «Ансамблі» та «Концерт з оркестром» представили 197 вихованці викладачі 19 шкіл   естетичного   виховання  м. Херсона та області,  м. Харків (ХСШ № 133 «Ліцей мистецтв», Харківська середня спеціалізована музична школа інтернат, ДШМ № 2 ім. П.І.Чайковського, ДМШ № 5 ім. Римського-Корсакова), м. Миколаїв (ДШМ № 3),  м. Мелітопіль (ДШМ відділу культури ММР ЗО).

15 високопрофесійних фахівців в галузі мистецтва, Заслужені артисти України, Заслужені діячі мистецтв України, композитори, кандидати мистецтвознавства, диригент камерного оркестру, доценти, викладачі-методисти увійшли до складу журі конкурсу.

В  рамках  конкурсу  для  викладачів шкіл естетичного виховання відбулись 6 майстер-класів, в яких взяли участи 124 викладача.

Прийняли в конкурсі участь і представники Чаплинської територіальної громади - учні комунального закладу Чаплинської селищної ради  «Чаплинська дитяча музична школа».

У номінації  «фортепіано» - Греул Артем, Яцюк Ольга, Федорін Микола (диплом ІІІ ступеню), викладач Скричевська Олена Василівна; в номінації «вокал» Гладушко Вікторія (диплом ІІ ступеню), Шимитило Катерина (диплом ІІІ ступеню), викладач Гладушко Альона Валеріївна, концертмейстер Козачок Ірина Антонівна.

Щиро вітаємо наших учнів та викладачів  з новими досягненнями, зичимо їм наснаги, віри в перемогу !