Шановні мешканці селища!

Дата: 25.02.2019 11:00

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, комунального майна, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту при Чаплинській  селищний раді повідомляє:

Для тих громадян, як перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Чаплинської селищної ради та які не пройшли щорічну перереєстрацію у 2018, нагадуємо про необхідний перелік документів, який необхідно надати у відділ для підтвердження права перебування на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов:

-довідку про склад сім`ї;

-копії паспортів та індетифікаційних номерів;

-довідки з місця роботи;

-копію свідоцтва на право власності та технічного паспорту на житло (при наявності);

-документи, що підтверджують право на пільги (при наявності оригіналу);

-копії свідоцтв про шлюб/розірвання шлюбу та народження дітей (за наявності змін з останньої перереєстрації);

Звертатися:

Чаплинська селищна рада кабінет №1