Чаплинською громадою вшановано пам`ять жертв Голокосту – трагедії ХХ століття

Дата: 28.01.2019 10:06

24 січня 2019 року, у читальній залі комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська центральна бібліотека», відбувся урок-реквієм «Голокост – трагедія ХХ століття» для учнівської молоді Чаплинського професійного аграрного ліцею.

Захід передбачав поглибити знання учнів про Голокост під час Другої світової війни на території Східної Європи та нашої країни, розкрити зміст подій, пов’язаний з трагедією у Бабиному яру, вшанувати пам’ять загиблих у Голокості, виховувати почуття гуманності, сприяти формуванню толерантності у міжнаціональних відносинах, учити співчувати, співпереживати та допомагати ближньому.

До уваги присутніх розповіді бібліотекарів Ірини Суханової та Ірини Міщенко про жахливу трагедію людства – Голокост, перегляд відеороликів «Голокост – Львівське гетто» та «Бабиний яр. Пам’ятаємо та шануємо».

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто стали жертвами злочинних вбивств  фашистів у роки Другої світової війни.