У Чаплинській територіальній громаді відбулось новорічне свято

Дата: 02.01.2019 10:41

29 грудня 2018 року, за підтримки голови Чаплинської селищної ради  Фаустова О.Г., у великому залі комунального закладу «Чаплинський культурно-мистецький Центр» відбулася новорічна вистава-комедія «За двома зайцями» (режисер К. Іноземцева).

У фойє культурно-мистецького Центру була створена затишна, тепла фото зона для усіх бажаючих сфотографуватися на згадку про Новий рік.

Вистава супроводжувалася яскравими, енергійними танцями: хореографічного колективу «Аура» (кер. Т. Вакулко та А. Бахмайєр), зразкового ансамблю танцю «Капітошка» (кер. В. Магдалюк та балетмейстер-постановник  Ю. Біщук), студії сучасного танцю «Азарт» (кер. Л. Нірода).

Свої таланти і любов подарували глядачам вокалісти: Аня Коваленко, Дар’я Смірнова, Каріна Кондратюк, Крістіна Іноземцева, Віта Фаустова та Анатолій Павлюк. Веселий вокальний ансамбль «Співаночка» (кер. Є. Скрічевська), вокальний ансамбль «Вишиванка» (кер. А. Гладушко), чарівний вокальний гурт «Грація» та бравий чоловічий гурт «Чаплинські мелізми» (кер. А. Павлюк) радували глядачів своїми неперевершеними номерами.

Ролі виконували талановиті актори: Марковна (Тетяна Божко), Микола (Роман Харченко) та Люда (Наталя Смірнова), Тонька  (Тетяна Мончик), Голохвастов (Денис Коцюбський), директор базару (Роман Комар), Люська (Олена Куц), Галя (Каріна Кондратюк), подруги (Анастасія Вихристюк та Анастасія Пєтух), охоронець (Влад Дрозд), торгашки (Анжела Вашкевич та Валентина Балясна), ведуча весільної церемонії (Олена Привалова) та друзі Голохвастова (Влад Коноваленко та Влад Дрозд).

Дякуємо комунальним закладам Чаплинської селищної ради «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва», «Чаплинська дитяча музична школа», ОЗ НВК «Чаплинська школа - гімназія» та усім аматорам сцени, які брали участь у заході  за неперевершену гру.

Висловлюємо подяку за відео-зйомку Олександру Посунько та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Нехай цей рік принесе нам багато щастя, удачі, посмішок, тепла і світла. Нехай він буде сповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями. Бажаємо всім у новому році бути здоровими, красивими, коханими і успішними!

З Новим роком!

Крістіна Іноземцева

Завідуюча сектором культурно-дозвіллєвої діяльності

КЗ «Чаплинський  культурно – мистецький Центр»