Голова Чаплинської селищної ради Фаустов О.Г. отримав подяку від Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області

Дата: 18.12.2018 14:22

18 грудня 2018 року начальник Чаплинського міжрайонного управління Держпродспоживслужби Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Андрєєва Л.В. вручила подяку Чаплинському селищному голові Фаустову О.Г. від імені Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Начальник Чаплинського міжрайонного управління Держпродспоживслужби подякувала селищному голові за співпрацю в складній та відповідальній справі – охороні здоров`я та благополуччя жителів громади, недопущення збудників інфекційних хвороб тварин.

Андрєєва Л.В.  висловила сподівання про подальшу співпрацю та високу відповідальність з приводу епізоотичного благополуччя громади, побажала міцного здоров`я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання, успіхів у здійсненні намічених планів.