Бюджет для громадян в с. Магдалинівка

Дата: 20.11.2018 09:03

У Чаплинській селищній раді закінчилася інформаційна кампанія з представлення Бюджету для громадян. Останнім селом  презентації стало с. Магдалинівка.
Бюджет для громадян це документ, який розроблений для того, щоб у зрозумілій формі донести мешканцям громади інформацію про те, як ця громада отримує та витрачає кошти. Він служить інструментом підвищення рівня прозорості використання публічних коштів та сприяє участі громадян в процесах бюджетування.
     Екземпляри документу потрапили до мешканців громади с. Магдалинівка, старостароз’яснила його призначення та зміст.
Мешканці мали можливість поставити питання та взагалі висловитись, що вони думають про бюджет громади та його виконання.
Бюджет для громадян був розроблений спільно працівниками фінансового відділу громади, громадськими активістами та експертами громадського партнерства За прозорі місцеві бюджети, в межах програми ДОБРЕ.