Учні Чаплинської громади – призери обласних змагань зі стрільби кульової

Дата: 16.11.2018 13:08

Листопад продовжує нас радувати приємними спортивними миттєвостями.

Так,  у середу  14 числа на базі Каховської ЗОШ № 3 відбулися змагання зі стрільби кульової з пневматичної гвинтівки серед закладів загальної середньої освіти         за програмою обласної Спартакіади. Всього у змаганнях  взяли участь 23 команди.

Чаплинську ОТГ представляла збірна команда кращих стрільців попередніх вибіркових змагань Балтазарівської ЗОШ (керівник -  Саркісов В.В.) та ОЗ НВК «Чаплинська школа-гімназія» (керівник - Кас’яненко Л.Ф.).

За результатами командного заліку наша команда зайняла почесне ІІ місце, набравши 247 очок. При цьому юні стрільці обіграли Скадовський район та поступилися першим місцем господарям змагань.

Бажаємо спортсменам і надалі повною мірою виявляти свою майстерність не тільки на стрілецьких тирах Херсонщини, а й за її межами.

А. Фільшина,

методист комунального закладу