1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана.

Дата: 01.10.2018 16:55

День літньої людини – це добре та світле свято, коли вшановують представників старшого покоління.

Щороку цього дня селищна рада вітає і підопічних Чаплинського геріатричного пансіонату. З подарунками відвідала заклад директор «Центру соціальних послуг» Ращупкіна А.М.

В Чаплинській селищній раді протягом останнього тижня вересня 2018 року проведено ряд заходів, направлених на соціальну підтримку людей похилого віку, що потребують особливого піклування. Старостами сіл громади та фахівцями із соціальної роботи комунальної установи «Центр соціальних послуг» Чаплинської селищної ради здійснено відвідування стареньких, відповідно до потреб надано продуктові пакунки, дрова, засоби реабілітації – ходунки, милиці, інвалідні візки.