Усиновлення – це любов назавжди !

Дата: 28.09.2018 14:20

Чаплинка приєдналась до Всеукраїнської акції флеш-мобу «Усиновлення – це любов назавжди», спрямованої на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про маленьких українців різного віку, їх братиків та сестричок, які виховуються в інтернатних закладах і очікують усиновлення.

Захід пройшов за ініціативи комунальної установи «Центр соціальних послуг» Чаплинської селищної ради та служби у справах дітей Чаплинської районної державної адміністрації.

Учасники флеш-мобу сформували  велике серце  всередині якого розмістили фото дітей, які перебувають на обліку та чекають на усиновлення.