Чаплинська селищна рада отримала обладнання для залу засідань, почався поточний ремонт малої зали КЗ Чаплинської селищної ради «Культурно- мистецький Центр»

Дата: 27.09.2018 11:27

Чаплинська селищна рада останні тижні отримувала поставки програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) для малої зали КЗ «Культурно мистецького центру»: ноутбук, проектор, камеру для конференцзалу, фліпчарт, радіосистему, мікшуючий підсилювач, маршрутизатор, принтер, моторизований екран, кондиціонер, 50 офісних стільців. Чаплинська селищна рада почала поточний ремонт малої зали Комунального закладу Чаплинської селищної ради «Культурно-мистецький Центр».