Херсонський обласний Центр соціальної реабілітації для дітей-інвалідів знову в Чаплинці !

Дата: 26.09.2018 08:39

Діти з інвалідністю Чаплинського району, які раніше щорічно їздили до обласного центру, вдруге цього року розпочали 10-денний курс соціальної та фізичної реабілітації в Чаплинці. Умови для ефективної роботи спеціалістів забезпечує Чаплинська селищна рада, крім того кожній дитині громади виділено розхідні матеріали, необхідні для відвідування процедур. Лікувальний масаж, лікувальна фізкультура, заняття з логопедом-дефектологом, арт-терапія - це послуги, які в даний час отримують діти, які потребують коригування порушень розвитку. Під час попереднього візиту спеціалістів, селищний голова Фаустов О.Г. обговорював шляхи взаємодії Чаплинської ОТГ та Херсонського обласного Центру соціальної реабілітації для дітей-інвалідів. Селищна рада виконала взяті зобов’язання, отже співпраця триває.

Керівник КУ Чаплинської селищної ради

«Центр соціальних послуг»

Ращупкіна А.М

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)