Вокальний ансамбль «Вишиванка» зайняв ІІ місце у VI Всеукраїнському фестивалі – конкурсі вокально-хорового мистецтва « Maestoso».

Дата: 10.05.2018 08:54

5 травня 2018 року в Херсонському державному університеті відбувся VI Всеукраїнський фестиваль – конкурс вокально- хорового мистецтва « Maestoso».

Гостинно зустрічали колективи організатори заходу, а саме Левченко М.П. - декан факультету  культури  та мистецтв та Гунько Н.О. - завідувач кафедри вокалу та хорових дисциплін.

Вокальний ансамбль «Вишиванка» комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» у складі: Возняк Софія, Яшна Поліна, Мальченко Альона, Рогальська Анна, Вечірко Дарія, Мельник Вікторія, Шимитило Катерина, Юхновська Анна, Денисенко Юліана, Абібулаєва Сєлімє з керівником Гладушко А.В., концертмейстером Козачок І.А. (фортепіано), музичним супроводом Шумельчук Л.В. (бандура), продемонстрували свою майстерність та зайняли почесне ІІ місце.

Члени журі відмітили емоційність виступу, сценічну культуру та виконавську майстерність наших учнів.

Ми щиро вітаємо учасників та їх керівників, бажаємо подальших творчих злетів!