В Польщі пройде дводенний VIII Міжнародний форум «Дні Українського Бізнесу»

Дата: 16.04.2018 07:54

10-11 травня 2018 року в Польщі відбудеться VIII Міжнародний форум «Дні Українського Бізнесу», перший день форуму пройде 10 травня 2018 року у Варшаві, другий – 11 травня 2018 року в Гданську.

Міжнародний форум «Дні Українського Бізнесу в Польщі» – це щорічна масштабна подія, яка вже четвертий рік поспіль служить майданчиком для обміну ідеями та досвідом між представниками держаних органів влади та бізнесом Польщі і України. Це також чудова можливість для власників та керівників підприємств налагодити  ділові контакти, знайти нових партнерів та інвесторів, розширити ринки збуту та встановити нові комерційні відносини.

Цьогорічний форум відбудеться під патронатом Посольства України в Республіці ПольщаКонсульства України в Гданську та за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань транспорту.

переглянути детальну інформацію на сайті Асоціації