Спеціалісти мобільної бригади соціально-психологічної допомоги, яка функціонує на базі «Центру соціальних послуг» Чаплинської селищної ради 14 – 15 грудня 2017 року прийняли участь у річній підсумковій зустрічі-нараді на тему «Надання допомоги жінкам

Захід організовано Фондом народонаселення ООН в Україні спільно з Українською фундацією громадського здоров’я за підтримки Міністерства соціальної політики України.

Учасники обговорювали досягнення, проблеми та перспективи діяльності проекту UNFPA «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні». Серед присутніх були основні партнери, донори та співробітники проекту, представники міжнародних агенцій, громадських організації, державних органів, а також співробітники 40 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, які допомагають виявляти та реагувати на випадки ґендерно зумовленого насильства та надавати якісні послуги підтримки та перенаправлення.