Прийміть сердечні вітання з Днем працівників освіти!

Дата: 06.10.2024 08:57

Дорогі вчителі, вся освітянська родино !!!

Прийміть сердечні вітання з Днем працівників освіти!

Бути вчителем - високе покликання, адже вчитель - Людина з великої літери, якій ми завдячуємо першими досягненнями та незабутніми емоціями.

Але, на жаль, такий День вчителя ми відзначаємо вже третій рік поспіль після повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Та не зважаючи ні на що, ви, перебуваючи чи за кордоном, чи в окупації, чи під звуки сирени навчаєте дітей, залишаєтеся не тільки вчителями, а й добрими друзями і наставниками та тримаєте наш тил у цій війні.

Ви - творці майбутнього нашої країни, її інтелекту, ви надихаєте, вчите мріяти. Вас чують, вас бачать, вам вірять ваші учні, батьки, земляки.

Тож прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, професіоналізм, витримку, самовідданість та життєву мудрість! Хай кожен ваш день повниться радістю, вірою та перемогою. Нехай здійсняться всі ваші плани в ім'я щасливого майбутнього України та нашої громади!