Всеукраїнський день єднання

Дата: 16.02.2022 16:05

З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість Указом Президента України 16 лютого 2022 року оголошено Днем єднання.

У цей день жителі Чаплинської територіальної громади долучилися до відзначення свята.

У всіх населених пунктах нашої громади відбулися урочисті церемонії підняття Державного Прапора України, звучав Гімн України.

Державні Прапори майоріли не тільки на державних спорудах, а й на житлових будинках.

Сьогодні важливий день – День єднання нас всіх. Ми різні, різного віку, різної статі, з різних міст, регіонів, різних професій, різних талантів, різних знань, мов, релігій.

Але об'єднує нас єдине бажання: жити в мирі, щасливо, однією родиною, з дітьми, з батьками. І на все це ми маємо повне право. Бо ми в себе вдома, ми в Україні. І ніхто наш дім не буде любити так, як ми любимо. І ніхто – тільки ми разом зможемо наш дім захистити.

З днем єднання, синьо-жовті, з днем єднання, Україно! Схід, Захід, Південь, Північ звучить тільки разом, але звучить сильно.