Патронат над дитиною

Дата: 03.02.2022 13:02

Служба у справах дітей Чаплинської селищної ради здійснює добір кандидатів у патронатні вихователі.

Сім’я патронатного вихователя – це можливість офіційного працевлаштування та допомога дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Якщо Ви маєте таке бажання та можливість, запрошуємо Вас на співбесіду до служби у справах дітей Чаплинської селищної ради для отримання консультації та повної інформації щодо утворення та діяльності сім’ї патронатного вихователя. Оплата патронатних послуг гарантується державою.

Детальну інформацію можна отримати за адресою: Херсонська область, смт Чаплинка, вул. Паркова, буд. 38 (приміщення відділу освіти 2-й поверх) – служба  у справах дітей.