Шановні земляки!

Дата: 14.10.2021 08:01

Від себе особисто, та від імені депутатського корпусу і виконавчого комітету Чаплинської селищної ради, вітаю вас з Днем селища Чаплинка.

Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селищі з особливим колоритом, традиціями і славною історією.

Чаплинка завжди славилась людьми – талановитими, щирими, добрими й працелюбними. Саме завдяки їх старанням, умілим рукам, натхненній праці селище живе.

Від щирого серця й від усієї душі бажаю Чаплинці, а отже кожному з Вас розквіту і процвітання, національного духу і гідності, благополуччя, самоповаги і натхнення, чистоти в помислах та благородства у вчинках.

Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом. Здоров’я, щастя, добра, достатку, миру Вам. Щоб кожному з вас посміхалася доля, Господь дарував наснагу і сили, щоб ви проживали у дружньому колі і працею славили ваші родини. А молоді, наснаги, гарної перспективи, світлої долі. Вірте в свої сили! Творіть!

Божого Вам всім благословення! Зі святом Вас!

З повагою,

голова Чаплинської селищної ради Олексій ФАУСТОВ