Дата: 27.09.2021 08:53

Чаплинський відділ Управління державної міграційної служби України в Херсонській області радить разом із початком нового навчального року завчасно готуватися і до складання ЗНО, тому що пам’ятаємо про одну із обов’язкових складових участі в ньому – наявність ID-картки в учня.

Нагадаємо, що особам віком від 14 до 18 років паспорт громадянина України у формі картки видається строком дії 4 роки, а особам, яким виповнилося 18 років, паспорт громадянина України у формі картки видається строком дії 10 років.

Звертаємо Вашу увагу на те, що для громадян, які досягли 14-річного віку, та отримують паспорт громадянина України вперше - адміністративна послуга з оформлення паспорта у формі картки надається безоплатно.

Переглянути вимоги до оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки вперше при досягненні 14 років можна на сайті державної міграційної служби України.

Паспорт нового взірця більш зручний у використанні, адже встановивши додаток “Дія”, відкриваються нові можливості сучасного світу. Цифрові копії паспортів мають однакову юридичну силу з їх фізичними аналогами - пластиковою ID-карткою та паперовим закордонним паспортом.

Переваги ID-картки також полягають у тому, що цим документом не може скористатися жодна інша особа, оскільки такии? паспорт надіи?но захищении? від підроблення і є одним з кращих за якістю серед біометричних паспортів у багатьох краі?нах світу. ID-картка містить електроннии? безконтактнии? чіп, якии? неможливо змінити або скопіювати, ID-картка є більш зручною та зносостіи?кою ніж паперовии? аналог, а також технічно відповідає міжнародним вимогам до проі?зних документів.

Користування електронними послугами та сервісами, які наразі активно впроваджуються в Украі?ні, є доступним, у першу чергу, саме для власників біометричних документів.

Також у всіх підрозділах міграційної служби Ви можете знайти QR-коди для громадського опитування про якість послуг, що надаються ДМС.

Немає опису світлини.