З Днем знань !

Дата: 01.09.2021 11:58

Немає в світі нічого прекраснішого, ніж пізнавати нове, вчитися, читати і запам’ятовувати на все життя мудрі рядки!

А починається все першого вересня, в день знань, який завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою.

У цей день особливо теплими словами вітаю усіх, хто має безпосереднє відношення до реформування та здобутків нашої громади.

Вітаю першокласників, вони стають на нелегкий, але цікавий і захоплюючий шлях до пізнання, нових звершень та самостійного життя!

Важливим буде цей навчальний рік і для одинадцятикласників. За цей час вам необхідно визначитися у виборі життєвих орієнтирів, які стануть надійною опорою для подальшого особистісного самовдосконалення та розвитку.

Особливим є цей день і для батьків. Адже вони разом з вами проживають дні і роки шкільного життя,  радіють вашим успіхам, переймаються невдачами. Тож цінуйте їхню любов і підтримку.

Найщиріші слова подяки освітянам нашої громади, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Ваша мудрість і великодушність залишаються з вихованцями на все життя. Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

Зі святом, дорогі друзі!