02 липня 2021 року відбулося засідання фокус-групи “ГРОМАДСЬКА БЕЗПЕКА І СОЦІАЛЬНА ЗГУРТОВАНІСТЬ В НАШІЙ ГРОМАДІ».

Дата: 08.07.2021 09:05

Серед присутніх були представники громадськості, молоді, підприємці, люди літнього віку та просто активні жителі, які поділилися власними поглядами та досвідом, тому ми змогли поглянути на буденні речі по іншому.

Вдалося виділити ряд проблем на які слід звернути увагу у першу чергу:

• покращення надання медичних послуг;
  • створення системи «Безпечне місто» шляхом встановлення камер відеоспостереження в точках соціальної активності;
  • освітлення не тільки вулиць населених пунктів, а й місць дозвілля та паркових зон;
  • відновлення нижнього парку;
  • розвиток спортивної інфраструктури не пов'язаної з футболом;
  • вжиття заходів по безпеці  на колишньому хлібзаводі (загородити, попередити про небезпечне місце).

Пролунало багато важливих питань.

Ми дізналися про умови життя в громаді і отримали допомогу для реалізації ініціатив, спрямованих на підвищення рівня безпеки та згуртованості громади.

Дякуємо всім хто зміг долучитися до обговорення умов життя на території населених пунктів громади.