Дата: 14.06.2021 14:52

14 червня 2021 року відбулося  щотижневе засідання апаратної наради з керівниками структурних підрозділів та з  старостами Чаплинської  селищної ради за участю селищного голови О.Г.Фаустова, першого заступника селищного голови Віремейчик А.М, заступника селищного голови з виконавчої роботи Шульги О.О.

На апаратній нараді обговорювали стан справ та проблемні питання у структурних підрозділах на підприємствах, в установах та організаціях, що підпорядковуються селищній раді.

Серед проблемних питань, які були обговорені, найгостріше стоїть питання щодо  своєчасної проплати по воді та проведення роботи з боржниками, облаштування приміщень сільської ради пандусами, підготовка земельних питань на чергову сесії селищної ради, підготовка відділом культури заходів до святкування дня медичного працівника,  Конституції України, проведення робіт з благоустрою по громаді.