Чаплинська селищна рада приймає участь в проєкті ПРООН «Узбережжя Азовського моря: громадська безпека та соціальна згуртованість в умовах змін».

Дата: 25.05.2021 13:08

Метою проєкту є об’єднання зусиль громадськості, представників місцевих органів державної влади, місцевого самоврядування, а також інших зацікавлених осіб, для виявлення, обговорення, пошуку шляхів вирішення проблем та усунення негативних факторів, що впливають на стан громадської безпеки та соціальної згуртованості.

Запрошуємо зацікавлених осіб прийняти участь у засіданні Робочої групи або надати пропозиції з громадської безпеки та соціальної згуртованості Чаплинської громади, які в подальшому будуть використовуватися при розробці проєктів.

Засідання відбудеться 28 травня 2021 року о 13 - 00 у приміщенні актової зали селищної ради (1 поверх).

Питання та пропозиції можна надсилати на електронну адресу: chap.otg@chaplynska-gromada.gov.ua.

Будемо раді бачити вас на засіданні, для нас дуже важлива ваша участь у розвязанні проблем, повязаних з громадською безпекою та соціальною згуртованістю!