Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Опорного закладу «Чаплинський ліцей» Чаплинської селищної ради Херсонської області

Дата: 05.05.2021 12:54
Кількість переглядів: 387

 

ЧАПЛИНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

НАКАЗ

 

05.05. 2021 № 59

 

Про проведення конкурсу на заміщення

вакантної посади директора

Опорного закладу «Чаплинський ліцей»

Чаплинської селищної ради Херсонської області

 

Відповідно ст. 26 Закону України від 05.09.2017р. № 2145-VIII «Про освіту», статей 38,39 Закону України «Про  повну загальну середню освіту», Типового положення про конкурс на посаду керівника державного комунального закладу загальної середньої освіти», затвердженого наказом  Міністерства освіти і науки  України № 291 від 28 березня 2018 року, рішення другої сесії VIII скликання Чаплинської селищної ради Чаплинського району Херсонської області від 17 грудня 2020 року№49 «Про Порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради», з метою заміщення вакантної посади директора Опорного закладу «Чаплинський ліцей» Чаплинської селищної ради  Херсонської області

 

н а к а з у ю:

 

1.Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади директора Опорного закладу  «Чаплинський ліцей» Чаплинської селищної ради Херсонської області.

2.Сформувати та затвердити склад конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Опорного закладу «Чаплинський ліцей» Чаплинської селищної ради Херсонської області протягом 8 робочих днів з дня оголошення конкурсу.

3.Членам конкурсної комісії при проведенні конкурсу  дотримуватись зазначеногоПорядку проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради.

4.Забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору на офіційних веб-сайтах Чаплинської селищної ради, відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради, Опорного закладу  «Чаплинський ліцей» Чаплинської селищноїради Херсонської областіта в засобах масової інформації наступного робочого дня з дня видачі цього наказу (додаток 1).

5.Адміністрації Опорного закладу «Чаплинський ліцей» Чаплинської селищної радиХерсонської області:

5.1.Інформувати педагогічний колектив, батьківську громадськість про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Опорного закладу  «Чаплинський ліцей» Чаплинської селищної радиХерсонської області.

5.2.Розмістити оголошення  про проведення конкурсу на заміщення

вакантної посади директораОпорного закладу  «Чаплинський ліцей» Чаплинської селищної ради Херсонської області на офіційному веб-сайті закладу освіти.

5.3.До 14 травня 2021 року надати до відділу освіти, молоді та спорту  кандидатури для включення до складу конкурсної комісії від трудового колективу та громадського об’єднання батьків закладу освіти.

5.4.Забезпечити ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти,  його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування.

6.Прийняття документів від кандидатів на заміщення вакантної посади директора  Опорного закладу  «Чаплинський ліцей» Чаплинської селищної ради Херсонської області покласти на спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Ващенко Т.М.

7.Останній термін подачі документів 03 червня 2021 року.

8.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за  собою.

 

 

 

 

 

 

 

в.о. начальника відділу освіти,

молоді та спорту                                                                      О. ЖАЛОБАТА

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                 Додаток

                                                                                                                                                 до наказу начальника відділу

                                                                                                                                                 освіти, молоді та спорту

                                                                                                                                                 Чаплинської селищної ради

                                                                                                                                                  від 05 травня 2021 року  № 59

                                                 Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

 

Відділ освіти, молоді та спорту  Чаплинської селищної ради Херсонської  області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Опорного закладу  «Чаплинський ліцей» Чаплинської селищної ради Херсонської області

Конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради, затвердженого рішенням другої сесії VІІІ скликання Чаплинської селищної ради Чаплинського району Херсонської області від 17 грудня 2020 року №49 «Про Порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради»

 

Повне найменування і місцезнаходження закладу

Опорний заклад  «Чаплинський ліцей» Чаплинської селищної ради Херсонської області,

вулиця Декабристів, 14, смт. Чаплинка,  Херсонська область,

75201

Найменування посади та умови оплати праці

Директор

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ»; наказу МОН від 15.04.1993 № 102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти».

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу загальної середньої освіти

Посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджають виконанню  професійних обов’язків.

Перелік, кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі

-        заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-        автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-        копія паспорта громадянина України;

-        копія документа про вищу освіту ( з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

-        копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

-        довідка про відсутність судимості;

-        мотиваційний лист, складений у довільній формі;

-        довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

-        документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Зазначені документи подаються особисто  (або уповноваженою особою за довіреністю).

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

Прийом документів здійснюється у відділі освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради з 05 травня 2021 року по 03 червня 2021 року включно з 9.00 до 16.00 за адресою:     вул. Паркова, 38, смт. Чаплинка, Херсонська область.

Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість

Місце проведення конкурсного відбору - Відділ освіти, молоді та спорту       Чаплинської селищної ради, вул.Паркова, 38, смт.Чаплинка, Херсонська область.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

-        перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері освіти;

-        перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

-        публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Перелік питань тестування на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зразки ситуаційних завдань та критерії оцінювання тестувань і завдань розміщені на офіційних веб-сайтах Чаплинської селищної ради та відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради.

Перше засідання конкурсної комісії відбудеться 07 червня 2021 року.

На засіданні конкурсна комісія розглядає документи на відповідність встановленим кваліфікаційним вимогам.

Дату наступного засідання визначає конкурсна комісія.

На другому засіданні конкурсної комісії для кандидатів проводяться: письмове тестування, обсяг якого складає – 30 питань, відведений час – 20 хвилин та ситуаційне завдання, на розв’язання якого кандидатові надається 20 хвилин.

Дату третього засідання визначає конкурсна комісія.

На засіданні конкурсна комісія заслуховує публічні презентації (тривалістю до 15 хвилин) проєктів програм розвитку закладу на два і шість років.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію та приймати документи для участі у конкурсі

Ващенко Тетяна Миколаївна

0669880824

e-mail: vashchenko.tanya@gmail.com

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора