Чаплинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення  2-х вакантних посад

Дата: 15.04.2021 14:18

Чаплинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення  2-х вакантних посад: спеціаліст Служби у справах дітей Чаплинської селищної ради Херсонської області.

Вимоги: громадянство України, повна вища освіта або базова вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст (магістр) або бакалавр, за спеціальністю правознавство, державне управління, вчитель (педагог), соціальний фахівець, психолог.  Стаж роботи (у тому числі на посадах певної групи/ підгрупи) не менше трьох років та досвід роботи в освітній, соціальній галузях або в сфері юриспруденції, в тому числі в державному або приватному секторі. Вільне володіння державною мовою.

Документи на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з наступного дня після  опублікування оголошення в газеті «Голос Таврії».

Звертатись: смт. Чаплинка, вул. Паркова, 40, тел. 2-14-65