Оподаткування доходів одноосібників

Дата: 09.04.2021 08:43

Ексклюзивні коментарі від спеціалістів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі у Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/tax.kherson.crimea.sevastopol.

Дивіться 09 квітня о 10 год. 00 хв. онлайн вебінар про особливості оподаткування доходів одноосібників.

За участі заступника начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Станіслава Худара.

• Гаряча лінія на тему: «Деклараційна кампанія - 2021»

09 квітня 2021 року з 10 год. 00 хв. до 11 год. 00 хв. Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі проведе «гарячу» телефонну лінію на тему: «Деклараційна кампанія - 2021».

На запитання платників відповідатиме Лариса Медведєва –  начальник управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Усі бажаючі можуть поставити свої запитання за номером «гарячої» телефонної лінії: (0552) 42-76-12.

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі