На Херсонщині буде запроваджено обмежувальні заходи

Дата: 26.03.2021 18:28
Кількість переглядів: 629

На Херсонщині буде запроваджено обмежувальні заходи, аби не допустити в області спалаху коронавірусу та віднесення її до «червоної» зони епідемічної небезпеки. Це питання сьогодні обговорили члени регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на чолі з головою облдержадміністрації Сергієм Козирем.

Наразі показник захворюваності в області становить 136 випадків на 100 тисяч населення. За останню добу виявлено 176 нових лабораторно підтверджених випадків  захворювання на COVID-19.

Рішення комісії спрямовані на обмеження скупчення людей у навчальних та позашкільних закладах, на виробництві.

А саме :

Перевести з 29 березня по 18 квітня 2021 року на дистанційну форму навчання здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти.

Заборонити:

- відвідування закладів позашкільної освіти;

- проведення в закладах освіти батьківських зборів, гуртків, факультативів, спецкурсів, а також групових екскурсій та поїздок.

 

Очільник області Сергій Козир наголосив на важливості контролю місцевої влади за дотриманням карантинних заходів.
«Керівникам на місцях необхідно перевірити стан забезпеченості медичних закладів до прийому хворих на COVID-19. Ми повинні бути готовими реагувати оперативно та якісно, і зберегти життя і здоров’я наших громадян», - зазначив Сергій Козир.

Фото без описуЗа матеріалами оф.сайту ХОДА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора