Нарада з приводу декларування доходів отриманих від реалізації сільськогосподарської продукції «одноосібниками».

Дата: 19.02.2021 15:16

19 лютого 2021 року у приміщенні Чаплинської селищної ради Херсонської області,
проведено нараду з приводу декларування доходів отриманих від реалізації
сільськогосподарської продукції «одноосібниками».
В заході прийняли участь начальник Чаплинської Державної податкової інспекції
Добрянська Оксана Анатоліївна, старости сіл, фахівці та спеціалісти відділу земельних
відносин а також громадяни-власники земельних паїв, які самостійно їх обробляли у 2020
році на території селищної ради.
На початку заходу, заступником селищного голови з виконавчої роботи – Шульгою
Олександром наголошено про важливість роботи в цій сфері, оскільки вказані податки є однією з важливих складових наповнення та виконання місцевого бюджету, та в свою чергу, дасть впевненість в можливості реалізації соціальних проектів та виконанні завдань покладених на орган місцевого самоврядування.
В ході наради, начальником Чаплинської Державної податкової інспекції
Новокаховського Управління ГУ ДПС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі – Добрянською Оксаною Анатоліївною, надано вичерпну інформацію, щодо порядку декларування, необхідності оновлення списків декларантів, а також заходи спрямовані проти можливого заниження податкових зобов’язань.
Начальником відділу земельних відносин Чаплинської селищної ради – Котелевичем Миколою Олександровичем, повідомлено, що спеціалістами відділу спільно із старостами активізовано роботу по оновленню реєстрів декларантів, а також по інформуванню їх про необхідність виконання своїх Конституційних обов’язків.
В ході наради, напрацьовані механізми, щодо проведення кампанії декларування в
Чаплинській територіальній громаді на належному рівні.