З 1 січня 2021 року звіт по ЄСВ за найманих працівників подаватиметься раз на квартал

Дата: 13.01.2021 11:05

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі звертає увагу, що починаючи зі звітного
періоду І кварталу 2021 року платники податків подаватимуть об’єднану форму із ПДФО, військового збору та ЄСВ.

Наказом Мінфіну від 15.12.2020 №773 у новій редакції викладено податковий розрахунок за ф. №1ДФ, який міститиме таблиці Звіту з ЄСВ. Наказ набирає чинності з 01 січня 2021 року, але не раніше дня його офіційного опублікування.

Оновлена форма – «Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску».

Такий Розрахунок подається окремо за кожен квартал (податковий період) із зазначенням місяців звітного кварталу. Звітують платники податків протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу.