Дорогі учні, випускники !   Шановні вчителі та батьки !

Дата: 29.05.2020 12:33
Кількість переглядів: 570

Сьогодні у школах Чаплинської громади «дистанційно», «он-лайн» лунають «останні дзвоники». Завершується навчальний 2019/2020 рік, починається пора канікул.

Це день важливий для всієї громади. Для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Вітаємо усіх Вас з цим світлим святом.

Хочемо сказати спасибі матерям, які спонукали дітей до науки, і вчителям, які ділилися своїми знаннями.

Також дякуємо підростаючому поколінню за наполегливість і старанність у навчанні. Пам’ятайте: майбутнє нашої держави — це Ви.

Сьогодні особливий день для тих школярів, які закінчують школу. Останній дзвоник 2020 року для Вас є останнім дзвоником шкільного дитинства і початком нового етапу в житті. Для когось - це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось - початок трудового життя.

Нехай Вам щастить у всіх ваших починаннях. Бажаємо Вам амбітних планів і величних звершень. Бажаємо Вам невгамовності і пошуку, ініціативи. Ви є тим поколінням, яке реально змінить нашу країну. Бажаємо Вам здоров’я і добра, удачі і натхнення, Божого благословення !

Зі святом «останнього дзвоника» !

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора