Херсонська область, Каховський район

Шановні суб’єкти звернення та Відвідувачі Центру надання адміністративних послуг Чаплинської селищної ради

Дата: 18.05.2020 09:46

Доводимо до вашого відома, що прийом громадян у ЦНАПі здійснюється за наявності паспорта громадянина України, або іншого документа, що встановлює особу.

Зокрема, Постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2020 № 327 «Деякі питання відвідування адміністративних будівель із застосуванням відображення інформації, що міститься в документах, в електронному вигляді» прийом здійснюється в тому числі і з використанням документу в електронному вигляді з використанням мобільного додатку Єдиного державного веб-порталу електронних послуг «Портал Дія».