Весняні конкурси комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська музична школа»

Дата: 04.05.2020 09:32

Весна цього року видалася непередбачуваною – і холоди, і відсутність дощів; та найбільшою несподіванкою і неприємністю став карантин та пов’язані з ним обмеження. Усі заплановані заходи в т.ч. участь у конкурсах різного рівня було відмінено, тому чудовою знахідкою в цих умовах стали он-лайн – конкурси.

IV Міжнародний фестиваль – конкурс «Musical South Palmyra», в якому нам пощастило взяти участь, нещодавно оприлюднив результати творчих змагань. За висновками журі – Плешинець Серафім (ІІ вікова категорія, фортепіано) посів ІІІ місце; вокальний ансамбль хлопчиків «Дискант» (ІІ вікова категорія, хори, вокальні ансамблі) – ІІ місце; вокальний ансамбль «Melodi» (VI вікова категорія) – ІІ місце.

Вітаємо учасників конкурсу та їх викладачів – Козачок І.А., Плешинець І.А. та художнього керівника гурту «Melodi»  Яковенка Ф.В. із вдало проведеною роботою.

Бажаємо їм міцного здоровя та подальших творчих успіхів.

Яковенко Т.В.,

Директор комунального закладу