Дата: 07.04.2020 11:37

З метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, забезпечення виконання профілактичних заходів щодо попередження розповсюдження короновірусної інфекції (COVID-19), комунальною установою Чаплинської селищної ради «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» виконуються заходи щодо забезпечення індивідуальними засобами захисту одиноких та одинокопроживаючих осіб похилого віку в період карантину.

Працівниками комунальної установи надаються інформаційно-роз»яснюваьні послуги населенню щодо дотримання гігієнічно-санітарних норм, правил запобігання зараження інфекцією, розповсюдження короновірусної інфекції (COVID-19) та рекомендацій МОЗ, алгоритму запровадження протиепідемічних заходів, включаючи дію позитивних емоцій щодо подолання панічного стану.

Директор КУ Чаплинської селищної ради

«Територіальний центр соціального

обслуговування (надання соціальних послуг)»

Вознюк О.О.