У Чаплинській громаді відбулась зустріч з підприємцями

Дата: 26.03.2020 14:41

26 березня 2020 року, з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, у Чаплинській селищній раді відбулась зустріч з підприємцями громади.

Голова Чаплинської селищної ради Фаустов О.Г. довів присутнім рішення комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На зустрічі роз»яснено питання здійснення торгівельної діяльності, наголошено про дотримання правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм.

Також, доведено необхідність проведення дезінфекційної обробки у приміщеннях та за їх межами, забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження розповсюдження короновірусної інфекції (COVID-19).