Конкурс на заміщення  вакантної посади

Дата: 20.02.2020 13:46

«Чаплинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади адміністратора віддаленого робочого місця в сервісній зоні контрольного пункту в’їзду/виїзду «Каланчак»  відділу  «Центр надання адміністративних послуг»  Чаплинської селищної ради.

Вимоги: громадянство України, вища  освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста,  вільне володіння державною мовою, стаж роботи за фахом на службі   не менше 1  року, або  стаж  роботи  в інших сферах управління не менше 3-х років, вміння працювати на персональному комп’ютері в режимі досвідченого користувача.

Документи на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення в газеті «Голос Таврії».

Звертатись: смт. Чаплинка, вул. Паркова, 40, тел. 2-14-65».