Представники Опорного закладу Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради привітали військовослужбовців з Днем захисника України.

Дата: 16.10.2019 13:38
Кількість переглядів: 791

                                                                                                                                                 Воїне, лицарю славний,

Ти зброю тримаєш в руках,

Щоб на нашу країну-державу

Злий не позарився враг.

Будь мужній і будь достойний

Ти слави своїх батьків,

Відважний вкраїнський воїне,

Нащадку славних козаків!

         Патріотизм – це любов до Батьківщини, відданість Вітчизні, народу.

         Для педагогічного колективу Опорного закладу Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів патріотичний напрямок був і залишається пріоритетним.      

          14 жовтня весь український народ відзначив низку знакових свят – День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва. Цього урочистого дня повертаємося пам’яттю до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому ми зобов’язані мирним небом над головою. Це свято спільне і для сивочолих ветеранів, і для тих, хто нині знаходиться на бойовому посту, і для майбутніх захисників держави.

         Протягом декількох років педагогічний та учнівський колективи закладу плідно співпрацюють з військовими. Так 11 жовтня 2019 року здобувачі освіти завітали в гості до воїнів 310 Окремого інженерного батальйону, які брали участь у зоні  ООС.

Члени рою «Козацька варта» привітали воїнів із святами, подарували власноруч виготовлені   обереги та солодощі.

Відповідаючи на численні запитання дітей,  воїни цікаво, у доступній формі, зі сльозами на очах, розповідали школярам про життя на війні, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство. Ми ще раз переконалися в тому, що маємо гідних, надійних захисників рідного краю.

         Здобувачі освіти  переймаються долею України та підтримують  воїнів-захисників. Під гаслом доброти, людяності, милосердя в  закладі  пройшли  благодійні  акції «Тримайся! Ми з тобою», «Святкові смаколики» та «Лист солдату». Адже доброта й милосердя завжди потрібні, особливо в наш непростий час.

         Діти розуміють, що допомогти армії, нашим бійцям, може кожен із нас, хто має в серці бодай трохи любові і здатен нею ділитися. Адже матеріальні речі – суттєві, проте значно вагоміше те, що в душі! А головне – віримо, що всі знання та вміння наших військових і ті, що вони передають дітворі, знадобляться тільки в мирних цілях, а небо над нашою землею буде чистим і спокійним.

 

Заступник директора з ВР В. Балясна,

педагог-організатор Л. Процко

Опорного закладу Чаплинська

 спеціалізована школа І-ІІІ ступенів.

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора