Спортивні висоти Чаплинської громади

Дата: 07.10.2019 15:58

Спорт та здоровий спосіб життя є запорукою не тільки здоров’я і довголіття, а й значного покращення фізичної підготовленості організму, про що кожного разу доводять собі та оточуючим  вихованці комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський дитячо – юнацький клуб фізичної підготовки». Практично жодні місцеві, обласні, а також Всеукраїнські змагання не обходяться без наших вмілих, сильних спортсменів. Адже вони не просто приймають участь, а перемагають досягаючи високих результатів.

Не можна не відмітити участь наших юних борців у Юнацькому турнірі з вільної боротьби, що проходив 28 вересня поточного року у селі Чорнобаївка Білозерського району.

Із дев’яти учасників змагань маємо дев’ять призових місць, а саме: І місць – 3, ІІ місць - 4, ІІІ місць - 2.

Назвемо спортсменів поіменно: Волковська Марія (вагова категорія 46 кг)  - І місце; Халілов Шакір (вагова категорія 41 кг)  - І місце; Олексієнко Давид (вагова категорія 22 кг)  - І місце; Халілов Юсуф (вагова категорія 25 кг)  -                ІІ місце; Цимбал Марк (вагова категорія 41 кг)  - ІІ місце; Царюк Карина (вагова категорія 33 кг)  - ІІ місце; Халідов Нарім (вагова категорія 32 кг)  - ІІ місце; Зіневич Родіон (вагова категорія 32 кг)  - ІІІ місце; Халілов Халім (вагова категорія 29 кг)  - ІІІ місце.

Завдячуючи наполегливій праці керівника гуртків Алірізаєва М.М., який зумів вкласти у вихованців свої уміння, теоретико - практичні знання, спортсмени з вільної боротьби Чаплинської громади у арсеналі вже мають багато кубків, медалей, грамот, пам’ятних спортивних призів різних рівнів. Тож чаплинцям є до чого прагнути, адже фундамент спортивного олімпу вже закладено.

А. Фільшина,

методист комунального закладу