Громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети», в межах програми ДОБРЕ збирає пропозиції до бюджету Чаплинської об’єднаної громади на 2020 рік.

Дата: 22.08.2019 15:28
Кількість переглядів: 469

Шановні жителі!
Громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети», в межах програми ДОБРЕ збирає пропозиції до бюджету Чаплинської об’єднаної громади на 2020 рік. Впливай на місцеву бюджетну політику - надай свою пропозицію, яким чином повинні бути скеровані кошти міського бюджету в наступному році! Бюджет селищної ради – це гроші громади, твої гроші!

Діапазон ваших пропозицій до бюджету може бути широкий - ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчика на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Головне – щоб надана пропозиція торкалась повноважень селищної ради, була чітко та конкретно сформульована (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

Всі зібрані таким чином пропозиції будуть систематизовані у формі звіту та направлені до Чаплинської селищної ради для врахування при підготовці проекту бюджету на 2020 рік, а також оприлюднені в ЗМІ.

ПЕРІОД ОПИТУВАННЯ : 22.08 - 31 .09. 2019 РОКУ.

Фото без опису


дайте відповідь зараз !натисніть для початку анкетування


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора