Чаплинська селищна рада інформує!

Дата: 27.06.2019 11:55

З 25 червня 2019 року  працівники  селищної ради  розпочали роботу по видачі землевласникам та землекористувачам податкових повідомлень-рішень. У зв’язку з цим    нагадуємо, що  відповідно до норм Податкового кодексу України громадяни сплачують плату за землю та орендну плату за землю протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення – рішення.

У випадку несвоєчасної сплати земельного податку, нараховується фінансова санкція  та  пеня;

- при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, — у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу;

- при затримці понад 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, — у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.

До того ж ст.141 Земельного кодексу України передбачено, що у разі систематичної несплати земельного податку, земельна ділянка може бути вилучена без згоди землекористувача.

Шановні громадяни, для уникнення конфліктних ситуацій, просимо своєчасно сплачувати  нараховані суми земельного податку  та інші місцеві податки!

Чаплинська селищна рада.