Чаплинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення  вакантних посад:

Дата: 20.06.2019 09:20

«Чаплинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення  вакантних посад: державний реєстратор та адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» Чаплинської селищної ради.

Вимоги: громадянство України, вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста,  вільно володіє державною мовою,  стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років, вміння працювати на персональному комп’ютері в режимі досвідченого користувача.»

Документи на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення в газеті «Голос Таврії».

Звертатись: смт. Чаплинка, вул. Паркова, 40, тел. 2-14-65».