УВАГА! ЗАПРОВАДЖЕНО ПРИКОРДОННИЙ РЕЖИМ!

Дата: 23.05.2019 12:08
Кількість переглядів: 727

У відповідності до ст.2 ЗУ «Про Службу безпеки України» у межах її компетенції покладено завдання із захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності, законних інтересів держави та прав громадян від розвідувально-підривної діяльності іноземних спеціальних служб, посягань з боку окремих організацій, груп та осіб, а також попередження, виявлення, припинення та розкриття злочинів проти миру і безпеки людства, тероризму, та інших протиправних дій, які безпосередньо створюють загрозу важливим інтересам України.

Крім того, у відповідності до Постанови КМУ № 38 від 30 січня 2015 року, з метою підвищення рівня Національної безпеки України, забезпечення безпеки громадян, захисту їх прав та свобод, законних інтересів на території Чаплинського району Херсонської області запроваджено прикордонний режим (є контрольованим прикордонним районом).

Разом з цим, відповідно до п.п. 7,8,9,10,11 «Порядку в’їзду, тимчасового перебування, проживання, пересування громадян України та інших осіб у прикордонному районі» затвердженого Постановою КМУ № 1147 від 27 липня 1998 року, громадяни України та інші особи в’їжджають у прикордонну смугу та контрольований прикордонний район, перебувають, проживають або пересуваються в їх межах на підставі документів, що посвідчують їх особу ( для громадян України – паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду а кордон, дипломатичний паспорт, посвідчення особи моряка, службове посвідчення, посвідчення водія чи інший виданий документ, який має такі обов’язкові реквізити, як прізвище, ім’я, по батькові, фотокартку, підпис відповідальної посадової особи, яка видала документ, дату видачі; для іноземців - національний паспорт або документ, що його замінює; для інших осіб без громадянства – посвідчення особи без громадянства, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, посвідка на постійне або тимчасове проживання). Також громадяни України та інші особи на вимогу уповноважених осіб зобов’язані пред’являти вказані документи. В той же час, з метою виявлення порушень законодавства з прикордонних питань, виконання завдань, пов’язаних з боротьбою з організованою злочинністю та незаконною міграцією у межах контрольованого прикордонного району уповноважені на те особи мають право у разі потреби зупиняти та оглядати транспортні засоби (зупинка здійснюється із застосуванням диска з червоним світлоповертачем або рукою, що вказує на цей транспортний засіб. Водій повинен зупинити транспортний засіб у місці , на яке йому буде вказано, з дотриманням правил зупинки, а також: подати для перевірки документи, що посвідчують особу водія і пасажирів та реєстраційний документ на транспортний засіб, дати можливість оглянути транспортний засіб і перевірити номери його агрегатів).

Крім того, повідомляємо, що у відповідності до ст. 202 КУпАП передбачено адміністративну відповідальність за порушення прикордонного режиму.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано