Акція  "Подаруй частинку чарівництва незнайомій дитині "

Дата: 04.02.2019 14:16

Допомога особам та сім’ям, що потребують особливого піклування є одним із пріоритетних завдань комунальної установи «Центр соціальних послуг» Чаплинської селищної ради.

Добре, коли до такої гарної справи долучаються небайдужі мешканці громади та заклади освіти.

За ініціативи  учнівського самоврядування та рою «Козацька  варта»  ОЗ « Чаплинська спеціалізована школа I-III ступенів», в навчальному закладі зібрано продукти харчування, фрукти та речі першої необхідності в рамках акції  "Подаруй частинку чарівництва незнайомій дитині " для мешканців громади, які не мають фінансової можливості придбати самостійно ці речі.

Спеціалісти Центру соціальних послуг передали благодійну допомогу сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах та для яких  просте і звичне для нас "дитяче щастя" часто залишається недоступним.

Фахівці «Центру соціальних послуг» Чаплинської селищної ради висловлюють подяку ОЗ  Чаплинська спеціалізована школа I-III ст. за постійну співпрацю в питаннях допомоги вразливим категоріям населення громади.